Požiūris

Koks yra mūsų požiūris? Ko galite tikėtis iš mūsų? Žemiau išvardinti mums svarbūs aspektai.

Paraiška konkrečiai darbo pozicijai arba registracija mūsų duomenų bazėje
Jei matote jums tinkantį darbo pasiūlymą mūsų svetainėje, nieko nelaukdami kreipkitės. Jei mes jus matysime kaip tinkamą kandidatą, su jumis susisieksime dėl atrankos. Jei tinkamo darbo pasiūlymo šiuo metu nematote, vis tiek užpildykite registracijos formą. Mes su jumis susisieksime iškart, kai tik rasime jums tinkamą darbą.

Atranka
Mes tęsime savo duotą žodį ir tikimės to paties iš savo darbuotojų. Susisieksime su jumis aptarti jūsų ir mūsų norų bei pageidavimų. Kartu sudarysime aiškų susitarimą. Jūs žinosite, ko galite tikėtis iš mūsų, o mes žinosime, ką jūs mums galite pasiūlyti.

Pervežimas ir apgyvendinimas
Jei pasirašome sutartį, sekantis žingsnis yra jūsų kelionė į Nyderlandus. Mes pasirūpinsime jūsų pervežimu iš oro uosto bei apgyvendinimu Nyderlanduose. Nuo pat pirmos jūsų darbo dienos mes rūpinsimės jūsų kelionėmis į ir iš darbo. Pervežimai jums nieko nekainuos.

Nuomos mokestis už gyvenamąją vietą skaičiuojamas tik tomis dienomis, kai dirbate. Jums niekada nereikės mokėti nuomos už savaitgalius. Kiekvienam darbuotojui suteikiamas atskiras miegamasis. Atsitikus nelaimei, vadybininkas gali būti pasiekiamas 24 valandas per parą.

Pagalba kitais klausimais
Mes jums padėsime visais organizaciniais klausimais, susijusiais su jūsų darbu ir gyvenimu Nyderlanduose. Mūsų transportu galėsite nuvykti į vietinį prekybos centrą. Prireikus, jus palydėsime pas gydytoją ar odontologą.

Susisiekti galite 24/7
Jūs visada galėsite susisiekti su mumis skambindami mūsų kontaktiniu telefono numeriu. Jei jums prireikė neatidėliotinos medicininės pagalbos, skambinkite 112.